Тендерні комітети

Головний розпорядник коштів міського бюджету
Виконавчий комітет Херсонської міської ради (Склад)
Щербина Андрій МиколайовичГолова тендерного комітету(0552) 42-01-45
Сурма Наталя БорисівнаСекретар тендерного комітету(0552) 22-34-04
Департамент містобудування та землекористування (Склад)
Жаров Михайло ОлександровичГолова тендерного комітету(0552) 22-55-88
Коваль Надія ГригорівнаСекретар тендерного комітету(0552) 22-57-43
Управління комунальної власності (Склад)
Дорошенко Тетяна ВолодимирівнаГолова тендерного комітету(0552) 49-22-18
Мєдвєдкова Світлана ВалеріївнаСекретар тендерного комітету(0552) 49-33-09
Відділ з питань цивільного захисту м. Херсона міської ради (Склад)
Осіпов Володимир ВікторовичГолова тендерного комітету(0552) 26-46-27
Кравцова Світлана ВолодимирівнаСекретар тендерного комітету(0552) 42-05-92
Управління споживчого ринку (Склад)
Кружнова Віра ІванівнаГолова тендерного комітету(0552) 49-15-30
Сергієнко Валентина МихайлівнаСекретар тендерного комітету(0552) 49-42-42
Департамент бюджету і фінансів (Склад)
Демешко Ірина ВалентинівнаГолова тендерного комітету(0552) 42-43-27
Тищенко Анна ЄвгенівнаСекретар тендерного комітету(0552) 22-39-25
Управління освіти (Склад)
Чаплинський Дмитро ОлексійовичГолова тендерного комітету(0552) 35-42-09
Пурха Людмила ВолодимирівнаСекретар тендерного комітету(0552) 42-08-61
Херсонськая спеціалізованая школа І-ІІІ ступенів № 12 (Склад)
Солоненко Олена ІванівнаГолова тендерного комітету(0552) 35-93-07
Гурнак Інна ДмитрівнаСекретар тендерного комітету(0552) 35-93-13
Херсонській Таврійський ліцей мистецтв (Склад)
Кудаєва Анна СергіївнаГолова тендерного комітету(0552) 42-64-86
Матковська Наталія ВікторівнаСекретар тендерного комітету(0552) 42-64-86
Херсонський палац дитячої та юнацької творчості (Склад)
Окатова Любов ВасилівнаГолова тендерного комітету(0552) 22-34-07
Павлова Олена ВасилівнаСекретар тендерного комітету(0552) 26-44-71
Херсонський ясла-садок № 37 Херсонської міської ради (Склад)
Аббасова Тетяна ОлександрівнаГолова тендерного комітету(0552) 29-09-38
Богданова Олена ВалентинівнаСекретар тендерного комітету(0552) 29-09-38
Херсонський ясла-садок № 38 Херсонської міської ради (Склад)
Катєчкіна Тетяна МиколаївнаГолова тендерного комітету(0552) 38-09 -31
Шишкіна Олена МиколаївнаСекретар тендерного комітету(0552) 38-09 -31
Херсонський ясла-садок № 41 Херсонської міської ради (Склад)
Кирпиченко Надія ВалеріївнаГолова тендерного комітету(0552) 29-41-41
Стельмах Ірина АнатоліївнаСекретар тендерного комітету(0552) 29-41-41
Херсонський ясла-садок № 12 Херсонської міської ради (Склад)
Лисенко Ольга МихайлівнаГолова тендерного комітету(0552) 33-81-16
Янчук Ольга ВасилівнаСекретар тендерного комітету(0552) 33-81-16
Херсонський ясла-садок компенсуючого типу-центр розвитку дитини № 60 Херсонської міської ради (Склад)
Раскевич Інна ВолодимирівнаГолова тендерного комітету(0552) 33-81-16
Зубенко Лариса ІванівнаСекретар тендерного комітету(0552) 33-81-16
Херсонський ясла-садок № 82 Херсонської міської ради (Склад)
Яковлєва Яна ВікторівнаГолова тендерного комітету(0552) 27-48-81
Понєдєльченко Тетяна ВасилівнаСекретар тендерного комітету(0552) 27-48-81
Приозерний ясла-садок № 70 Херсонської міської ради (Склад)
Ніколайчук Ольга ІванівнаГолова тендерного комітету(0552) 35-98-00
Богомолова Вікторія ВікторівнаСекретар тендерного комітету(0552) 27-48-81
Херсонський ясла-садок № 18 Херсонської міської ради (Склад)
Щур Олена АнатоліївнаГолова тендерного комітету(0552) 37-83-71
Бойчук Оксана АнатоліївнаСекретар тендерного комітету(0552) 37-83-71
Антонівський ясла-садок № 4 Херсонської міської ради (Склад)
Цалко Тетяна АнатоліївнаГолова тендерного комітету(0552) 35-92-06
Славінська Оксана СергіївнаСекретар тендерного комітету(0552) 35-92-06
Антонівський ясла-садок № 51 Херсонської міської ради (Склад)
Солохіна Оксана АнатоліївнаГолова тендерного комітету(0552) 36-01-26
Тищенко Ірина АнатоліївнаСекретар тендерного комітету(0552) 36-01-26
Херсонський дитячий оздоровчий центр «Юнга» (Склад)
Касянчук Олександра ІванівнаГолова тендерного комітету(0552) 27-66-44
Вовк Ольга СергіївнаСекретар тендерного комітету(0552) 27-66-44
Херсонський навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І ступеня-гімназія» № 7 (Склад)
Поперечнюк Інна ВікторівнаГолова тендерного комітету(0552) 35-49-43
Кучеровська Ірина ЯрославівнаСекретар тендерного комітету(0552) 35-49-43
Херсонський Академічний ліцей імені О.В.Мішукова (Склад)
Бібік Галина ВолодимирівнаГолова тендерного комітету(0552) 32-67-77
Терещенко Наталія ГригорівнаСекретар тендерного комітету(0552) 32-67-76
Херсонський дитячо-юнацький клуб фізичної підготовки № 5 (Склад)
Байдаліна Віра ВолодимирівнаГолова тендерного комітету(0552) 29-31-39
Дедюренко Олександра ОлександрівнаСекретар тендерного комітету(0552) 29-31-39
Державний навчальний заклад «Білозерське ПТУ №6» (Склад)
Кедровський Олександр ЮрійовичГолова тендерного комітету8-247-3-36-27
Павлюченко Світлана АнатоліївнаСекретар тендерного комітету8-247-3-36-27
Антонівський ясла-садок № 26 комбінованого типу Херсонської міської ради (Склад)
Ковалик Олександра ІванівнаГолова тендерного комітету(0552) 35-93-09
Білоус Людмила ВячеславівнаСекретар тендерного комітету(0552) 35-93-09
Антонівський ясла - садок № 53 (Склад)
Антонюк Алла ІванівнаГолова тендерного комітету(0552)36-04-53
Гнесь Світлана ЗоонівнаСекретар тендерного комітету(0552)36-04-53
Херсонській міжшкільний навчально-виробничий комбінат (Склад)
Федоренко Геннадій ІвановичГолова тендерного комітету(0552) 22-45-53
Мичкіна Вікторія БорисівнаСекретар тендерного комітету(0552) 22-45-53
ДНЗ «Херсонський професійний суднобудівний ліцей» (Склад)
Самойлова Ірина ГригорівнаГолова тендерного комітету(0552) 27-26-59
Мелехова Дар’я ВікторівнаСекретар тендерного комітету(0552) 27-26-28
ДПТНЗ «Херсонський професійний ліцей зв’язку та поліграфії» (Склад)
Лучко Надія ІванівнаГолова тендерного комітету(0552) 36-63-35
Галушка Людмила ГригорівнаСекретар тендерного комітету(0552) 36-63-35
Херсонський професійний ліцей харчової промисловості (Склад)
Бондар Сергій ПавловичГолова тендерного комітету(0552) 31-29-19
Боднарчук Інна ОлексіївнаСекретар тендерного комітету(0552) 31-29-19
ДНЗ «Херсонське ВПУ сервісу та дизайну» (Склад)
Огданець Тетяна ВасилівнаГолова тендерного комітету(0552) 35-32-42
Ярмош Олег ІгоровичСекретар тендерного комітету(0552) 35-32-42
ДНЗ «Вище професійне училище № 2 м. Херсона» (Склад)
Супрун Олександр ФедоровичГолова тендерного комітету(0552) 37-34-96
Тесля Аліна МиколаївнаСекретар тендерного комітету(0552) 37-34-95
Управління охорони здоров`я (Склад)
Колесниченко Лариса ЮріївнаГолова тендерного комітету(0552) 51-51-86
Попова Ольга ДмитрівнаСекретар тендерного комітету(0552)35-22-24
КЗ «Херсонська міська клінічна лікарня імені Є.Є.Карабелеша» (Склад)
Безменова Наталія МиколаївнаГолова тендерного комітету(0552) 49-03-21
Подпорінова Олена ОлександрівнаСекретар тендерного комітету(0552) 49-13-61
КЗ "Херсонська міська клінічна лікарня ім. О.С.Лучанського" (Склад)
Трофімова Таміла ЛеонідівнаГолова тендерного комітету(0552) 31-82-22
Білявська Інна ІванівнаСекретар тендерного комітету(0552) 31-84-87
КЗ «Херсонська міська клінічна лікарня імені А. і О. Тропіних» (Склад)
Гудкова Ольга ВолодимирівнаГолова тендерного комітету(0552) 49-15-72
Агаркова Людмила МихайлівнаСекретар тендерного комітету(0552) 49-15-72
Пологовий будинок Суворовського району ім. З.С. Клименко (Склад)
Марієв Володимир ВеніаміновичГолова тендерного комітету(0552) 22-63-96
Андрієнко Олена СергіївнаСекретар тендерного комітету(0552) 22-64-77
Міська стоматологічна поліклініка (Склад)
Хмілевська Вікторія ОлександрівнаГолова тендерного комітету(0552) 23-04-74
Бондар Лариса ОлександрівнаСекретар тендерного комітету(0552) 29-03-93
Херсонська міська дитяча стоматологічна поліклініка (Склад)
Істоміна Маргарита МиколаївнаГолова тендерного комітету(0552) 26-23-11
Біленко Галина ВікторівнаСекретар тендерного комітету(0552) 26-23-11
Херсонська міська геріатрична лікарня (Склад)
Котуля Ірина МихайлівнаГолова тендерного комітету(0552) 36-26-03
Духаніна Олена ЮріївнаСекретар тендерного комітету(0552) 36-26-03
Херсонська міська протитуберкульозна поліклініка (Склад)
Петров Володимир ГригоровичГолова тендерного комітету(0552) 22-59-35
Ткаченко Лілія ВолодимирівнаСекретар тендерного комітету(0552) 22-59-40
Управління соціальної політики (Склад)
Рузгіс Олена В’ячеславівнаГолова тендерного комітету(0552) 45-44-34
Лешко Лариса ЛеонідівнаСекретар тендерного комітету(0552) 45-44-41
Херсонський міський центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді (Склад)
Єфанов Антон ОлександровичГолова тендерного комітету(0552) 46-74-34
Серебницький Павло СеменовичСекретар тендерного комітету(0552) 46-74-34
Соціальний центр матері та дитини (Склад)
Надєліна Наталія ОлександрівнаГолова тендерного комітету(0552) 37-64-76
Рукавішнікова Валентина МиколаївнаСекретар тендерного комітету(0552) 41-06-08
Херсонська ДЮСШ з шахів і шашок (Склад)
Дембровська Ганна МиколаївнаГолова тендерного комітету(0552) 49-55-44
Піскун Майя СеменівнаСекретар тендерного комітету(0552) 49-55-44
Управління культури (Склад)
Моспан Світлана ОлексіївнаГолова тендерного комітету(0552) 22-98-95
Ткачук Наталія ОлександрівнаСекретар тендерного комітету(0552) 22-56-62
Дитяча музична школа №1 (Склад)
Дайнеко Світлана ОлександрівнаГолова тендерного комітету(0552) 49-04-27
Рубан Ірина СергіївнаСекретар тендерного комітету(0552) 49-04-27
Школа мистецтв №1 (Склад)
Могилевська Марина ГеннадіївнаГолова тендерного комітету(0552) 26-37-98
Жужа Тетяна ПетрівнаСекретар тендерного комітету(0552) 49-32-80
Дитяча музична школа №4 (Склад)
Світовенко Світлана МихайлівнаГолова тендерного комітету(0552) 37-34-89
Жбанова Ірина АнатоліївнаСекретар тендерного комітету(0552) 37-34-89
Централізована бібліотечна система (Склад)
Нежинська Галина ВікторівнаГолова тендерного комітету(0552) 49-02-11
Крец Тетяна РоманівнаСекретар тендерного комітету(0552) 49-03-05
Управління капітального будівництва (Склад)
Холодов Денис ВасильовичГолова тендерного комітету(0552) 22-44-63
Матвєєва Ольга ВікторівнаСекретар тендерного комітету(0552) 46-10-50
Управління транспортної, дорожньої інфраструктури і зв`язку (Склад)
Іванов Микола ОлексійовичГолова тендерного комітету(0552) 46-11-03
Шутко Тетяна ВалеріївнаСекретар тендерного комітету(0552) 46-11-03
Департамент житлово-комунального господарства (Склад)
Єременко Юрій ВікторовичГолова тендерного комітету(0552) 49-60-92
Сємкова Юлія ОлександрівнаСекретар тендерного комітету(0552) 49-61-70
Управління естетики та зовнішньої реклами (Склад)
Піценко Тетяна ДмитрівнаГолова тендерного комітету(0552) 26-17-70
Бондарчук Наталя ЮріївнаСекретар тендерного комітету(0552) 46-00-07
Інспекції з контролю за благоустроєм та санітарним станом міста Херсона (Склад)
Лисенко Віталій ВолодимировичГолова тендерного комітету(0552) 42-90-41
Чухраєва Олена ВасилівнаСекретар тендерного комітету(0552) 42-90-41
Управління ДАБК (Склад)
Маршак Ростислав МихайловичГолова тендерного комітету(0552) 35-30-07
Сендецька Ольга ОлексіївнаСекретар тендерного комітету(0552) 35-30-07
КП «Херсонській комунальний транспортний сервіс» (Склад)
Гудим Сергій МиколайовичГолова тендерного комітету(0552) 45-50-98
Савченко Оксана ВасилівнаСекретар тендерного комітету(0552) 45-50-98
МКП «Виробниче управління водопровідно – каналізаційного господарства м. Херсона» (Склад)
Щусь Микола АнтоновичГолова тендерного комітету(0552) 44-02-52
Панова Інна ВікторівнаСекретар тендерного комітету(0552) 49-02-52
КП ЕЗО «Херсонміськсвітло» (Склад)
Нікора Наталя ВладиславівнаГолова тендерного комітету(0552) 29-16-31
Мордачова Ірина СергіївнаСекретар тендерного комітету(0552) 29-16-31
МКП «Херсонелектротранс» (Склад)
Костючок Сергій НестеровичГолова тендерного комітету(0552) 35-42-55
Гіль Ірина ЛеонідівнаСекретар тендерного комітету(0552) 35-42-70
МКП Гарантія (Склад)
Шийко Анастасія ОлександрівнаГолова тендерного комітету(0552) 26-42-12
Казанік Раїса ОлександрівнаСекретар тендерного комітету(0552) 26-42-12
Херсонська міська психоневрологічна поліклініка (Склад)
Ангальд Галина ВікторівнаГолова тендерного комітету(0552) 49-31-51
Кірєєва Тетяна ВасилівнаСекретар тендерного комітету(0552) 49-30-76
МКП "Херсонтеплоенерго" (Склад)
Бурман Борис ПилиповичГолова тендерного комітету(0552) 41-01-70
Первиненко Вікторія ЄвгенівнаСекретар тендерного комітету(0552) 41-01-80
КП «Господарська організація «Бюро естетики зовнішньої реклами та міського середовища» (Склад)
Мудров О. В.Голова тендерного комітету(0552) 49-30-70
Чумак І. М.Секретар тендерного комітету(0552) 49-30-70
КП "Дніпровський" (Склад)
Топчу Людмила ОлександрівнаГолова тендерного комітету(0552) 51-00-37
Хом’ячук Юрій ПавловичСекретар тендерного комітету(0552) 51-00-37
КП "Дорожник" (Склад)
Чесноков Валентин ВолодимировичГолова тендерного комітету(0552) 23-63-54
Стецюк Людмила ВіталіївнаСекретар тендерного комітету(0552) 23-63-54
КП "Центр" (Склад)
Берлінський Віталій ЙосиповичГолова тендерного комітету(0552) 22-64-10
Лахматова Ірина СергіївнаСекретар тендерного комітету(0552) 22-64-10