Тендерні комітети

Головний розпорядник коштів міського бюджету
Міськвиконком (Склад)
Щербина Андрій Миколайович Голова тендерного комітету (0552) 42-01-45
Сурма Наталя Борисівна Секретар тендерного комітету (0552) 22-34-04
Департамент містобудування та землекористу вання (Склад)
Жаров Михайло Олександрович Голова тендерного комітету (0552) 22-55-88
Коваль Надія Григорівна Секретар тендерного комітету (0552) 22-57-43
Управління комунальної власності (Склад)
Дорошенко Тетяна Володимирівна Голова тендерного комітету (0552) 49-22-18
Мєдвєдкова Світлана Валеріївна Секретар тендерного комітету (0552) 49-33-09
Відділ з питань цивільного захисту м. Херсона міської ради (Склад)
Осіпов Володимир Вікторович Голова тендерного комітету (0552) 26-46-27
Кравцова Світлана Володимирівна Секретар тендерного комітету (0552) 42-05-92
Управління споживчого ринку (Склад)
Кружнова Віра Іванівна Голова тендерного комітету (0552) 49-15-30
Сергієнко Валентина Михайлівна Секретар тендерного комітету (0552) 49-42-42
Департамент бюджету і фінансів (Склад)
Демешко Ірина Валентинівна Голова тендерного комітету (0552) 42-43-27
Нікітєнкова Еліна Аркадіївна Секретар тендерного комітету (0552) 49-33-51
Управління освіти (Склад)
Чаплинський Дмитро Олексійович Голова тендерного комітету (0552) 35-42-09
Пурха Людмила Володимирівна Секретар тендерного комітету (0552) 42-08-61
Херсонськая спеціалізованая школа І-ІІІ ступенів № 12 (Склад)
Солоненко Олена Іванівна Голова тендерного комітету (0552) 35-93-07
Гурнак Інна Дмитрівна Секретар тендерного комітету (0552) 35-93-13
Херсонській Таврійський ліцей мистецтв > (Склад)
Моргун Людмила Георгіївна Голова тендерного комітету (0552) 42-64-86
Матковська Наталія Вікторівна Секретар тендерного комітету (0552) 42-64-86
Херсонський палац дитячої та юнацької творчості (Склад)
Окатова Любов Василівна Голова тендерного комітету (0552) 22-34-07
Павлова Олена Василівна Секретар тендерного комітету

(0552) 26-44-71

Херсонський ясла-садок № 37 Херсонської міської ради (Склад)
Аббасова Тетяна Олександрівна Голова тендерного комітету (0552) 29-09-38
Богданова Олена Валентинівна Секретар тендерного комітету

(0552) 29-09-38

Херсонський ясла-садок № 38 Херсонської міської ради (Склад)
Катєчкіна Тетяна Миколаївна Голова тендерного комітету (0552) 38-09 -31
Шишкіна Олена Миколаївна Секретар тендерного комітету

(0552) 38-09 -31

Херсонський ясла-садок № 41 Херсонської міської ради (Склад)
Кирпиченко Надія Валеріївна Голова тендерного комітету (0552) 29-41-41
Стельмах Ірина Анатоліївна Секретар тендерного комітету

(0552) 29-41-41

Херсонський ясла-садок № 12 Херсонської міської ради (Склад)
Лисенко Ольга Михайлівна Голова тендерного комітету (0552) 33-81-16
Янчук Ольга Василівна Секретар тендерного комітету

(0552) 33-81-16

Херсонський ясла-садок компенсуючого типу-центр розвитку дитини № 60 Херсонської міської ради (Склад)
Раскевич Інна Володимирівна Голова тендерного комітету (0552) 33-81-16
Зубенко Лариса Іванівна Секретар тендерного комітету

(0552) 33-81-16

Херсонський ясла-садок № 82 Херсонської міської ради (Склад)
Яковлєва Яна Вікторівна Голова тендерного комітету (0552) 27-48-81
Понєдєльченко Тетяна Василівна Секретар тендерного комітету

(0552) 27-48-81

Приозерний ясла-садок № 70 Херсонської міської ради (Склад)
Ніколайчук Ольга Іванівна Голова тендерного комітету (0552) 35-98-00
Богомолова Вікторія Вікторівна Секретар тендерного комітету

(0552) 27-48-81

Херсонський ясла-садок № 18 Херсонської міської ради (Склад)
Щур Олена Анатоліївна Голова тендерного комітету (0552) 37-83-71
Бойчук Оксана Анатоліївна Секретар тендерного комітету

(0552) 37-83-71

Антонівський ясла-садок № 4 Херсонської міської ради (Склад)
Цалко Тетяна Анатоліївна Голова тендерного комітету (0552) 35-92-06
Славінська Оксана Сергіївна Секретар тендерного комітету

(0552) 35-92-06

Антонівський ясла-садок № 51 Херсонської міської ради (Склад)
Солохіна Оксана Анатоліївна Голова тендерного комітету (0552) 36-01-26
Тищенко Ірина Анатоліївна Секретар тендерного комітету

(0552) 36-01-26

Херсонський дитячий оздоровчий центр «Юнга» (Склад)
Касянчук Олександра Іванівна Голова тендерного комітету (0552) 27-66-44
Вовк Ольга Сергіївна Секретар тендерного комітету

(0552) 27-66-44

Херсонський навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І ступеня-гімназія» № 7 (Склад)
Поперечнюк Інна Вікторівна Голова тендерного комітету (0552) 35-49-43
Кучеровська Ірина Ярославівна Секретар тендерного комітету

(0552) 35-49-43

Херсонський Академічний ліцей імені О.В.Мішукова (Склад)
Бібік Галина Володимирівна Голова тендерного комітету (0552) 32-67-77
Терещенко Наталія Григорівна Секретар тендерного комітету

(0552) 32-67-76

Херсонський дитячо-юнацький клуб фізичної підготовки № 5 (Склад)
Байдаліна Віра Володимирівна Голова тендерного комітету (0552) 29-31-39
Братченко Юлія Миколаївна Секретар тендерного комітету

(0552) 29-31-39

Державний навчальний заклад «Білозерське ПТУ №6» (Склад)
Кедровський Олександр Юрійович Голова тендерного комітету 8-247-3-36-27
Павлюченко Світлана Анатоліївна Секретар тендерного комітету

8-247-3-36-27

Антонівський ясла-садок № 26 комбінованого типу Херсонської міської ради (Склад)
Ковалик Олександра Іванівна Голова тендерного комітету (0552) 35-93-09
Білоус Людмила Вячеславівна Секретар тендерного комітету

(0552) 35-93-09

Антонівський ясла - садок № 53 (Склад)
Антонюк Алла Іванівна Голова тендерного комітету (0552)36-04-53
Гнесь Світлана Зоонівна Секретар тендерного комітету

(0552)36-04-53

Херсонській міжшкільний навчально-виробничий комбінат (Склад)
Федоренко Геннадій Іванович Голова тендерного комітету (0552) 22-45-53
Мичкіна Вікторія Борисівна Секретар тендерного комітету

(0552) 22-45-53

ДНЗ «Херсонський професійний суднобудівний ліцей» (Склад)
Самойлова Ірина Григорівна Голова тендерного комітету (0552) 27-26-59
Мелехова Дар’я Вікторівна Секретар тендерного комітету

(0552) 27-26-28

ДПТНЗ «Херсонський професійний ліцей зв’язку та поліграфії» (Склад)
Лучко Надія Іванівна Голова тендерного комітету (0552) 36-63-35
Галушка Людмила Григорівна Секретар тендерного комітету

(0552) 36-63-35

Херсонський професійний ліцей харчової промисловості (Склад)
Бондар Сергій Павлович Голова тендерного комітету (0552) 31-29-19
Боднарчук Інна Олексіївна Секретар тендерного комітету

(0552) 31-29-19

ДНЗ «Херсонське ВПУ сервісу та дизайну» (Склад)
Огданець Тетяна Василівна Голова тендерного комітету (0552) 35-32-42
Ярмош Олег Ігорович Секретар тендерного комітету

(0552) 35-32-42

ДНЗ «Вище професійне училище № 2 м. Херсона» (Склад)
Супрун Олександр Федорович Голова тендерного комітету (0552) 35-93-09
Тесля Аліна Миколаївна Секретар тендерного комітету

(0552) 35-93-09

Управління охорони здоров'я (Склад)
Колесниченко Лариса Юріївна Голова тендерного комітету (0552) 51-51-86
Попова Ольга Дмитрівна Секретар тендерного комітету

(0552)35-22-24

КЗ «Херсонська міська клінічна лікарня імені Є.Є.Карабелеша» (Склад)
Безменова Наталія Миколаївна Голова тендерного комітету (0552) 49-03-21
Подпорінова Олена Олександрівна Секретар тендерного комітету

(0552) 49-13-61

КЗ «Херсонська міська клінічна лікарня ім. О.С.Лучанського» (Склад)
Трофімова Таміла Леонідівна Голова тендерного комітету (0552) 31-82-22
Білявська Інна Іванівна Секретар тендерного комітету

(0552) 31-84-87

КЗ «Херсонська міська клінічна лікарня імені А і О Тропіних» (Склад)
Гудкова Ольга Володимирівна Голова тендерного комітету (0552) 49-15-72
Агаркова Людмила Михайлівна Секретар тендерного комітету

(0552) 49-15-72

Пологовий будинок Суворовського району ім. З.С. Клименко (Склад)
Марієв Володимир Веніамінович Голова тендерного комітету (0552) 22-63-96
Андрієнко Олена Сергіївна Секретар тендерного комітету

(0552) 22-64-77

Міська стоматологічна поліклініка (Склад)
Хмілевська Вікторія Олександрівна Голова тендерного комітету (0552) 23-04-74
Бондар Лариса Олександрівна Секретар тендерного комітету

(0552) 29-03-93

Херсонська міська дитяча стоматологічна поліклініка (Склад)
Істоміна Маргарита Миколаївна Голова тендерного комітету (0552) 26-23-11
Біленко Галина Вікторівна Секретар тендерного комітету

(0552) 26-23-11

Херсонська міська геріатрична лікарня (Склад)
Котуля Ірина Михайлівна Голова тендерного комітету (0552) 36-26-03
Духаніна Олена Юріївна Секретар тендерного комітету

(0552) 36-26-03

Херсонська міська психоневрологічна поліклініка (Склад)
Ангальд Галина Вікторівна Голова тендерного комітету (0552) 49-31-51
Кірєєва Тетяна Василівна Секретар тендерного комітету

(0552) 49-30-76

Херсонська міська протитуберкульозна поліклініка (Склад)
Петров Володимир Григорович Голова тендерного комітету (0552) 22-59-35
Ткаченко Лілія Володимирівна Секретар тендерного комітету

(0552) 22-59-40

Управління соціальної політики (Склад)
Рузгіс Олена В’ячеславівна Голова тендерного комітету (0552) 45-44-34
Лешко Лариса Леонідівна Секретар тендерного комітету

(0552) 45-44-41

Херсонський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (Склад)
Єфанов Антон Олександрович Голова тендерного комітету (0552) 46-74-34
Серебницький Павло Семенович Секретар тендерного комітету

(0552) 46-74-34

Соціальний центр матері та дитини (Склад)
Надєліна Наталія Олександрівна Голова тендерного комітету (0552) 37-64-76
Рукавішнікова Валентина Миколаївна Секретар тендерного комітету

(0552) 41-06-08

Херсонська ДЮСШ з шахів і шашок (Склад)
Дембровська Ганна Миколаївна Голова тендерного комітету (0552) 49-55-44
Піскун Майя Семенівна Секретар тендерного комітету

(0552) 49-55-44

Управління культури (Склад)
Моспан Світлана Олексіївна Голова тендерного комітету (0552) 22-98-95
Ткачук Наталія Олександрівна Секретар тендерного комітету

(0552) 22-56-62

Дитяча музична школа №1 (Склад)
Дайнеко Світлана Олександрівна Голова тендерного комітету (0552) 49-04-27
Рубан Ірина Сергіївна Секретар тендерного комітету

(0552) 49-04-27

Школа мистецтв №1 (Склад)
Могилевська Марина Геннадіївна Голова тендерного комітету (0552) 26-37-98
Жужа Тетяна Петрівна Секретар тендерного комітету

(0552) 49-32-80

Дитяча музична школа №4 (Склад)
Світовенко Світлана Михайлівна Голова тендерного комітету (0552) 37-34-89
Жбанова Ірина Анатоліївна Секретар тендерного комітету

(0552) 37-34-89

Централізована бібліотечна система (Склад)
Нежинська Галина Вікторівна Голова тендерного комітету (0552) 49-02-11
Крец Тетяна Романівна Секретар тендерного комітету

(0552) 49-03-05

Управління капітального будівництва (Склад)
Гажур Марина Валеріївна Голова тендерного комітету (0552) 22-45-21
Матвєєва Ольга Вікторівна Секретар тендерного комітету

(0552) 46-10-50

Управління транспортної, дорожньої інфраструктури і зв’язку (Склад)
Нікітєнков Вячеслав Іванович Голова тендерного комітету (0552) 46-11-02
Шутко Тетяна Валеріївна Секретар тендерного комітету

(0552) 46-11-03

Департамент житлово-комунального господарства (Склад)
Єременко Юрій Вікторович Голова тендерного комітету (0552) 49-60-92
Сємкова Юлія Олександрівна Секретар тендерного комітету

(0552) 49-61-70

Управління естетики та зовнішньої реклами (Склад)
Піценко Тетяна Дмитрівна Голова тендерного комітету (0552) 26-17-70
Бондарчук Наталя Юріївна Секретар тендерного комітету

(0552) 46-00-07

Інспекції з контролю за благоустроєм та санітарним станом міста Херсона (Склад)
Лисенко Віталій Володимирович Голова тендерного комітету (0552) 42-90-41
Чухраєва Олена Василівна Секретар тендерного комітету

(0552) 42-90-41

Управління ДАБК (Склад)
Маршак Ростислав Михайлович Голова тендерного комітету (0552) 35-30-07
Сендецька Ольга Олексіївна Секретар тендерного комітету

(0552) 35-30-07

КП «Херсонській комунальний транспортний сервіс» (Склад)
Кірсанов Олександр Петрович Голова тендерного комітету (0552) 45-50-98
Савченко Оксана Василівна Секретар тендерного комітету

(0552) 45-50-98

МКП «Виробниче управління водопровідно – каналізаційного господарства м. Херсона» (Склад)
Щусь Микола Антонович Голова тендерного комітету (0552) 44-02-52
Панова Інна Вікторівна Секретар тендерного комітету

(0552) 49-02-52

КП ЕЗО «Херсонміськсвітло» (Склад)
Нікора Наталя Владиславівна Голова тендерного комітету (0552) 29-16-31
Мордачова Ірина Сергіївна Секретар тендерного комітету

(0552) 29-16-31

МКП «Херсонелектротранс» (Склад)
Костючок Сергій Нестерович Голова тендерного комітету (0552) 35-42-55
Гіль Ірина Леонідівна Секретар тендерного комітету

(0552) 35-42-70

МКП «Херсонелектротранс» (Склад)
Бурман Борис Пилипович Голова тендерного комітету (0552) 41-01-70
Первиненко Вікторія Євгенівна Секретар тендерного комітету

(0552) 41-01-80

КП Гарантія (Склад)
Шийко Анастасія Олександрівна Голова тендерного комітету (0552) 26-42-12
Казанік Раїса Олександрівна Секретар тендерного комітету

(0552) 26-42-12

КП Гарантія (Склад)
Топчу Людмила Олександрівна Голова тендерного комітету (0552) 51-00-37
Хом’ячук Юрій Павлович Секретар тендерного комітету

(0552) 51-00-37